Od ponad 10 lat Termoclima prowadzi branżowe portale internetowe www.klimatyzacja.pl, www.ogrzewnictwo.pl oraz www.pasywny-budynek.pl

O nas

U nas kompletne informacje

Głównym celem naszych portali jest dostarczenie wszelkich informacji dotyczących branży HVACR (Heating, ventilation air conditioning and refrigeration – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo) oraz zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich liczących się na rynku firm i organizacji branżowych. Jako branżowe medium informacyjne przybliżamy również sylwetki osób, które działają w segmencie HVACR w Polsce – poprzez wywiady oraz artykuły, nie tylko te przeznaczone stricte dla inżynierów, architektów, i projektantów. Wskazujemy trendy, pokazujemy nowości i informujemy o wydarzeniach w branży. Dodatkowo prowadzimy portal branżowy dotyczący budownictwa pasywnego, gdzie bardzo ważnym działem są instalacje wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania.

A
Dynamiczny rozwój

Stworzenie silnych portali w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa i chłodnictwa, a także budownictwa pasywnego

B
Profesjonalne podejście

Wsparcie działań Firm współpracujących z naszymi portalami

C
Aktualne informacje

Prezentowanie wiadomości o firmach, nowościach na rynku, nowych technologiach, urządzeniach i rozwiązaniach technicznych

Klimatyzacja.pl

Portal klimatyzacja.pl to największy branżowy serwis internetowy prowadzony przez Firmę Termoclima.
Od ponad 12 lat portal skupia setki firm, stowarzyszeń zawodowych i branżowych działających w branży klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Informuje o nowościach, technologiach i wydarzeniach w branży.

Ogrzewnictwo.pl

Wszystko o ogrzewaniu domu. Czytelna struktura menu ułatwia odnalezienie informacji o nowościach w branży, produktach, promocjach, usługach i spotkaniach branżowych oraz pomaga dotrzeć do odpowiednich dostawców i odbiorców znajdujących się w Katalogu Firm.

Pasywny-budynek.pl

Portal poświęcony budownictwu pasywnemu. Wszystko o nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych technologiach budowlanych i instalacyjnych. Informacje handlowe i techniczne dostarczane użytkownikowi są wcześniej weryfikowane, przetworzone i usystematyzowane przez zespół redakcyjny. Wymagającym Klientom oferujemy pakiety reklamowe z płatną reklamą kierunkową.

Bogata wiedza

Dysponując bogatą wiedzą o branży klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewnictwa mamy do zaoferowania internautom interesujące treści w naszych serwisach.

Wymiana informacji

Katalog branżowy z informacjami o firmach, która posiada system zapytań ofertowych umożliwiający szybki kontakt z klientem pozwala na szybkie znalezienie dostawcy urządzeń i usług.

Reklama

Przekazujemy aktualne informacje o targach i spotkaniach branżowych oraz
oferujemy reklamę kierowaną do wybranej grupy branżowej.

Śledzimy rynek

My wiemy, że rynek związany z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją jest najszybciej rozwijającą się gałęzią przemysłu budowlanego w Polsce. Prace związane z HVACR stanowią ok 15 proc. wartości nowych inwestycji budowlanych w naszym kraju. Dla porównania w krajach rozwiniętych wskaźnik ten sięga 25 proc. Zdajemy sobie więc sprawę, że polski rynek czeka dynamiczny wzrost oraz poważne zmiany konsolidacyjne. O tych procesach piszemy i takim przekształceniom przyglądamy się wnikliwie.

Artykuły
Nowości
Promocje
Social Media
0
Katalog firm
0
Partnerzy
0
Artykuły
0
Filiżanki kawy

 

Zapisz się do Newslettera

i otrzymuj od nas informacje o nowościach, promocjach i wydarzeniach.

Zapisz się